מוסמכי אוניברסיטת חיפה

לשנת הלימודים תשע"א

בית-הספר לניהול

מר דן אברהם

מר יהודה אוחנה, בהצטיינות

מר ויסאם איוב

מר יונתן אילן

גב' טלי איסמן, בהצטיינות

מר אמגד אלמן

מר מרדכי אלקוצר

מר ערן אמויאל

מר טל אמיתי

מר אליהו אנג'ל, בהצטיינות

גב' חוה אפשטיין

מר אורי ארבל

מר אדם ארליך

מר ערן באוברג

מר דניאל בוזגלו

גב' בשמת בוטליר

גב' אביגיל בוים

גב' צפרירה בונה שכטר, בהצטיינות

מר יובל בונן

מר נועם בטש

מר פאול ביאטיה

מר נמרוד בליטי

מר יאיר בן בסט

מר אמיר בן יוסף

מר יהונתן בן לולו

גב' יעל בן פורת

מר נעם בן שוע

מר שגיא בנטל

מר אלי בנישו

מר גלעד משה בנסקי

מר אהוד בר לבב

גב' רבקה בראלי

גב' ענת ברון

מר נדב ברימברג

מר רן ברלב

מר ירון ברלינסקי

מר מנחם ברנבלום

מר יוליאן ברנר

גב' מיכל ברנשטיין-שומר

גב' ענת ברק-גילת

מר גל ברקו

גב' מירנה ג'השאן

גב' סיגל גבע-קוסן, בהצטיינות

מר תומר גוטליב

מר אורי גוטמן

גב' אירה גולדמן

מר משה גורן, בהצטיינות

מר ניצן גיל

מר איתן גל, בהצטיינות

מר יאיר גלבוע-בלכסן

גב' אלואיז גפן

גב' קרין גפן

דר' אהרון גרו, בהצטיינות

גב' טטיאנה גרושקו

גב' קרן גרינאוצקי, בהצטיינות

גב' אלינה גרצנשטיין

גב' איילת דגן שלגל, בהצטיינות

גב' מירב דודק

גב' מיה דוידסון

מר אחמד דיאב

גב' ענת דקל ארז

מר שמואל דרעי

מר שרבל האשול

מר משה הובר

גב' יהודית הילרוביץ

גב' נטע הניק

מר רוני הר לבן

מר אילן הראל, בהצטיינות

מר יוסי הרשלר

מר ישראל וגנר

גב' אורנה וולפסון, בהצטיינות

מר אייל וולץ

מר עופר ויטנר

גב' אנה ויינר

מר אסף וייס

מר יאיר ויכמן

גב' הדס זהבי

מר פדל זהר

מר סילבן זוהר

גב' ילנה זוסמנוביץ

גב' ורד זילברקלנג-זיידמן

מר לביא זימבל

מר אמיר זלצר

מר ברוניסלב זסלבסקי

גב' ענבל חבל

מר איציק חיקי

מר נסר חיר

מר עבדאללה חלאילה

מר אברהם חליוה

גב' טלי חמיש

גב' שרון טופולסקי נחמיאס

מר עופר טל

מר שמואל טלאור

גב' רבקה ינקו

גב' אריאלה יעקב

מר ארז ישראל

מר פראס כבהא

גב' אורלי כהן

מר איתן כהן

מר ברי (ברוך) כהן

מר ניסים כהן

גב' רחל כחלון, בהצטיינות

מר יורי כץ

גב' נעמה לב

מר יניב לביא, בהצטיינות

מר אמיר להט

מר זיו לוטן

מר שלומי לוי, בהצטיינות

מר שרון לוי

מר עמית לויטוב

מר ליאור לוין

גב' נטע לוקסנבורג

מר ניר ליבוביץ

מר אסף ליבנה, בהצטיינות

מר נמרוד ליבנה

גב' מרינה לרנר-נטף

מר אלחנן לרנר

מר שגיא מאירי

מר רמי מגל

מר עשהאל מור

מר שלמה מורדוך

גב' טל מלוכנא

גב' נורית מנדלוביץ

מר בצלאל מנחם

גב' אבתיסאם מנסור

גב' ערין מנסור

מר רועי מנספלד

מר אלון מנשה

גב' שרון מרדכי

מר מוטי מרדלר

מר מלך מרם

מר חנן מרקוביץ

מר ענאן נג'אר

מר רם נדלר

גב' שימרית נוי, בהצטיינות

גב' שרי נוריאל

מר אלון נחמיס

מר סאבר נסאר

מר עמרי שלמה סאאל

מר אמל סאבק

מר ליאור סום

מר כפיר סיגמן

מר ניר סיני

מר משה סלע

מר סלים סעדיה

גב' רויטל סרלקאר

מר שני עבדי

מר איאד עואד

גב' ליסקה עוז

גב' לילך ענבר

גב' רנית עציון וייס

מר שמעון עקיבא

גב' הילה פוטרמן

מר אורן פטוקה

מר שי פיינזילבר

גב' מור פירטל

מר עמית פלד

מר עמר פלד

מר יובל פנחס

מר אורי פרג

מר נדב פרג

גב' מיכל פרי

גב' ניצן פרי

מר יוסף פרידמן

מר שגיא פרידמן

מר אילן פרץ

מר דניאל צ'וסוב

גב' רחל צוקר

מר לירון צור

מר סמואל צורדקר

מר ג'ורג' צימרמן

מר עומר ציפורי

מר עידו צמיר, בהצטיינות

מר ניסים צרור, בהצטיינות

מר אריה קוברין

מר שלום קוזוקרו, בהצטיינות

מר אריה קויפמן

גב' איילת קוליש

גב' רוברטה קייסרמן

גב' גילי קימל, בהצטיינות

מר ארמנד רוני קינסברונר

מר רועי קלמן, בהצטיינות

גב' ניצן קנטרוביץ

מר ישראל קנר

מר אבי קסלר

מר גיא קפלן

מר אליעזר קצבמן

מר מנחם קרינסקי

מר לאוניד קרלשטיין

מר עודד קרני

מר אוהד קרניאלי

גב' הדס רביד-טמיר

מר עידו רבן

מר אייל רהט

מר דב רודמן-ברקאי

מר מיכאל רוזנבלאו

מר ישעיהו דן רונן

מר אסף רטיג

גב' מיכל רימון

גב' טל שגב

גב' מיטל שגב

מר טל שוסהיים, בהצטיינות

מר דותן שחם

גב' הילה שטורמן

מר פולינה שטיין

גב' ורד שטרן, בהצטיינות

מר גלעד שמיר

מר שגיא שמעוני

מר בוריס שניטמן

מר צביקה שפירא

מר ארז שקד

מר אלכסנדר שרמן

מר מג'ד תאבת

הפקולטה למדעי הטבע

גב' דפנה אוסמן

מר טל אופק

מר תמיר אופק

מר עומר בירגר

גב' אינס גילדיש, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מהא דאוד

גב' דנה הררי, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מלי זגורי

גב' אבישג זימברג בוסירה

מר זוהר זמיר

גב' אסנת חדד, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' ג'ורג'ית חלו

גב' שירה טימברג

מר אלכס טנדלר

מר בנימין טרבלסי, כמצטיין הדיקן ללימודים

מר תום כץ

מר יורי לבובסקי

מר איתמר לופו

מר שחף ליפמן, בהצטיינות

מר שי מוסבט, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' ניוין מוסטפא הואש

מר יניב מנחם

גב' אבישג מצר

גב' אילנה סלוצקי, בהצטיינות

מר עבד עבד אלפתאח, בהצטיינות יתרה

גב' ילנה פינזור, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מייסון פלאח, בהצטיינות

מר אלעד פלד

גב' נדא פראן

גב' סבטלנה פרידמן, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מרינה קורדונסקי, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר עודד קרוצ'יק

גב' אסנת חדד, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מונא רוחאנא

מר רן רוסטוקר, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' שרון רוסתמי

גב' מנאר ריאן

גב' מונה שחאדה, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר אופיר שנבל, בהצטיינות יתרה

גב' קרן שניידר

גב' תמר שקד

מר כאמל שרף

פקולטה לחינוך

גב' רשא אבו אחמד

גב' ג'יהאן אבו שקארה, בהצטיינות

גב' שרון אביטן, בהצטיינות יתרה

גב' רקפת אבירם

גב' דפנה אברג'ל

גב' אביטל אברמס

גב' נפוז אגבאריה

גב' אינגה אדרי

גב' מירי אוזן

מר אסף אוחיון

גב' דליה אופדנברך- יונקר

גב' הדס אורינגר, בהצטיינות

גב' סיוואר אח'רס

גב' ורד אטס

גב' רוני איזיק יעקבי

גב' סיון אילון

גב' עדי אישה, בהצטיינות

גב' שושנה אלגורד

גב' חניתה אלטשטיין, בהצטיינות

מר אמיר אלעד

גב' רעות אלפסי-רוכמן

גב' מעאלי אמארה

גב' ג'לילה אנעים

גב' לילך אסטר

גב' רוית אפרת

גב' דגנית רויטל אשבל

גב' נטע אשר

גב' תאניא בדארנה

גב' סחר בדראן

גב' ערין בהותי

גב' ענת ביגר

גב' חנין בידס

גב' ליאת בן-אוריאל

גב' אדוה בן-צבי

גב' זינב בריק

גב' אילת ברעם-שמחון

מר גיל ברקוביץ

גב' יפית ג'אן-פוקס

גב' אנואר ג'נאיים

גב' סוהיר ג'רג'ורה

גב' שיינה גאישטט

גב' גלית גאסק

גב' מיסא גבור

מר פואד גדיר

גב' גלית גודל ברכה

גב' חיה גולדשטיין

מר אדם גורן, בהצטיינות

גב' עדי גזית

גב' לירז גירון, בהצטיינות

גב' קמה גלילי

גב' סאלי גנד מאור

גב' מלכה גראוכר, בהצטיינות

גב' פולינה גרינברג

גב' מאיה גרינשפן

גב' מהא דאוד

גב' ליאורה דאוס-שפירא

גב' ענבל דביר

גב' רבקה דולמן

גב' ליה דור

גב' סנא דיאב-חטיב

גב' ילנה דיאצ'נקו

גב' דנה דיין, בהצטיינות

גב' דנה דניאל

מר רונן הוס

גב' אורלי הירש

גב' צביה הירשנהויז, בהצטיינות

גב' נחמה הכהן, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' רולא הלון

גב' הילה הרמן

גב' חוזאמה והבה

מר שחר ברוך ויזמן

גב' נלי ויינברנד

מר מוטי וינטרוב, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' מורן ורטהיים

גב' צופיה ורשנר

גב' חנין ותד, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' ענבר זורע

גב' מיטל זידל

גב' אימאן זין אלדין

גב' עדי זלמנוביץ

גב' הבה ח'ורי

גב' אמירה ח'לאילה

גב' מנאל חג'אזי

מר פאוזי חוג'ראת

גב' מרב חילו

גב' קטי חכמיגרי, בהצטיינות

גב' לורה חלאילה

גב' הילת חן

גב' צילה חסון

גב' ילנה חסיד

גב' ליאן חפץ

גב' קרן חרל"פ

גב' שקד חרפק

מר עומר טאהא

גב' שרון טויטו, בהצטיינות

גב' הדס טורי, בהצטיינות

גב' ענבל טסטר מרחב

גב' ילנה יארושנקו

גב' שרון יוב"ל

גב' נאדרה יונס

גב' עינב יחזקאל

מר אלעד יעקובסון, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' סיוון כאשריאן

גב' לימור כהן

גב' נטלי כהן

גב' שרון כהן

גב' אורנה לבני

גב' רוחמה לבקוביץ

גב' עדה לוי

גב' רויטל לירן-חנוני

גב' שרה לנדוי

גב' עדי לנדמן

גב' מירי מאור, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' ריהאם מוטלק

גב' גלית מויאל

גב' מרוות מור- עאזר

גב' מיכל מור

גב' ניצן מזורסקי

גב' מיאדה מחאמיד

גב' מיכל מלר, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' נדאי מנסור

גב' עפרי מרגלית

גב' שרן מרדכי

גב' הילה מריל

גב' תהאני מרעי, בהצטיינות

גב' אהובה נאייט

גב' מנאל נופי

גב' קרן נחמיאס

גב' רויטל ניסים פור

גב' יעל נסים

גב' ראניה נסר

גב' סולאפה סאלח ח'ליל

גב' אסאלה סאלח חוסין

מר דיאב סואעד

גב' מריאלה סוקולובסקי

גב' תמר סימונס

גב' רותם סלע

גב' אירינה ספקטור

גב' דורית ספקטור

גב' אולגה סקרבובסקי

מר האלה עאלם

גב' מרי עביד

גב' סוהא עואד - פרח

מר בשארה עואד

גב' רנין עואד

גב' אלאא עודה

נור עודתאללה

גב' רודינה עוידה

גב' אפרת עזר

מר מוחמד עיסאוי, בהצטיינות

גב' מירב עמיאל, בהצטיינות

גב' חנין עקל

גב' טניה פוקס

גב' יעל פיזוב

גב' רחל פיינטוך, בהצטיינות

גב' פולינה פיינלב

גב' ענבל פישמן

גב' רויטל פלג יצחקי

גב' יבגניה פלדמן

גב' צביה פלדמן

גב' פדאא פנאדקה

גב' עדנה פניכל

גב' אסתי פריימן

גב' אגנש פרנק

גב' יסמין צדיק

גב' עמרית צור-חורב

גב' יערית צור

גב' טובה צמח

גב' אסנת קדור

גב' אנה קוגן

גב' לנא קוט

גב' יונה קלוס

גב' לילך קלימן

גב' עביר קמר, בהצטיינות

גב' רחלי קנדל חכים

גב' אנה קרימר

גב' אביטל רביב

גב' הלית רבין, בהצטיינות

גב' שירה רובין

מר שי רוזין

גב' קרן רוזנפלד

גב' ענת רונן

גב' עפרה רייס

גב' נועה רכטר

גב' מעין ינטפו רסקאי

פרופ' דניאל שאוב

גב' תמאם שבאט

גב' עינבל שגן

גב' לילך שדלצקי

גב' סיגלית שווב

גב' קרן שוקר-אורן

גב' תחיה שחם

גב' נאוה שחר, בהצטיינות

גב' אורה שטנגר

גב' ענת שינפלד

גב' נהלה שלבי

מר סאלח שלבי

גב' רונית שלזינגר

גב' שרית שמחי

מר ליאור שניאור

גב' שיר שנפ

גב' שרון שקד

גב' אסתר שרייבר

פקולטה לחינוך ולמדעי רווחה ובריאות

 

גב' גלית אבוקרט

גב' טליה אבל, בהצטיינות

גב' שירלי אבני

גב' שני אברהם

גב' אהובי אורן

גב' טלי אלבז

גב' גלית אלון

גב' טל אליעד

גב' שמרת אלכסנדרון

גב' גלית אנקרי- איבגי

גב' הלית אסף

גב' אורלי ארד

מר דגן ארז

גב' שלי הילה בואדנה בר-אל

גב' דנה בלום

גב' מורן בן חמו קרן, בהצטיינות

גב' רותם בניק

גב' נועה ברג

מר שמרית ברש

גב' דורית גבאי

גב' ג'ואנה גולדשמידט

גב' גליה גולן שפרינצק

גב' נועה גופר

גב' ענת גלילי ברנדט

גב' ניצה גנץ

גב' היפא גרייס

גב' כנרת דביר

גב' סוהאד דגש

גב' אילת דה-רואי

גב' יעל דומני

גב' רות דורום

גב' טלי דיין

גב' דניאלה הדסי

גב' עדי הדר

גב' יעל הנדל-רפאלי

גב' שיבולת הר

גב' דנה ויסברוט

גב' מיכל ויצמן

גב' מירה זלצר

גב' סנא זריק

גב' שרית חן -סטולרסקי

גב' יעלה טבנקין, בהצטיינות

גב' מיטל יונה

גב' יעל יציב

גב' רחלי אפרת כהן

גב' נירית כורך

מר גיל לאפין

גב' דניאלה להט

גב' יפעת לידר

גב' יערית לשבסקי

גב' מיכל מור

גב' הילה מזור

גב' מעין מזור, בהצטיינות

גב' מאיסה מטר

גב' טל מייק

גב' הדר מנור

גב' יעל מנחם

גב' סיגל נהור-מיכאל

גב' הילה נוי

גב' אורית נוסבאום

מר זאב ניימן

גב' טלי נתנוב

גב' דריה סולד

גב' ענת סייף

גב' עמליה סלעי

גב' הדס סנדרוביץ, בהצטיינות

גב' דנה עופר

גב' אורית עמיר

גב' לנא עראף

גב' לי פורת

גב' עינת פלמה

גב' מלאת פרוחי

גב' רעיה צור, בהצטיינות

גב' הדס קוחלי

גב' טל קורן סוסקינד

גב' ליאב קלר

גב' שיר קפלן-שבת

גב' גליה רבנר

גב' אורנה רולניצקי

גב' נורית שיש-גבעתי

גב' עדי שני-ריוס, בהצטיינות

גב' קרן שפירא, בהצטיינות

גב' תמי שקד - לבקוביץ, בהצטיינות

גב' דורית שרודק גלעד

גב' עאליה שריף זועבי

גב' ענת שריר

פקולטה למדעי החברה

גב' אופיר אבאי, בהצטיינות

מר ח'יר אבו אלהיג'א

גב' סלוא אבו זיד

מר נסים אבו חנא

גב' ענת אבוטבול

גב' אנטיסאר אבוריא

מר יגאל אביב-קרטר

גב' טלי אביגדור גרוס

מר יעקב אביטל

מר משה אביטל

מר אמיר אביעוז אבולעפיה

גב' עדי אבן - בלזר, בהצטיינות

גב' עדן אבני

מר רפי אבני

גב' מור אבנרי, בהצטיינות

גב' מיכל אבקסיס

גב' אורלי אברהם

גב' אילנית אברהם

מר רועי אברהם

גב' גלית אברהמי

מר אביאל אברם

מר משה אברמוב

גב' שירלי אברמוביץ, בהצטיינות

מר עזאדין אגבריה, בהצטיינות

גב' נורית אגמי

גב' שירי אדיב, בהצטיינות יתרה

מר מתן אדמוני

גב' יהודית אדרי

מר רונן אדרי

גב' גלית אהרון

מר מוטי אוחיון, בהצטיינות

מר שמוליק אולנסקי

מר שירן אונגר

מר דורון אופיר

גב' כמליה אוקונסקי

מר ינון אור

מר אבי אורון

גב' ליגל אורן צורן

מר חיים אזולאי

גב' ורד אחיהון

גב' מיטל אטיאס

מר רון איזנברגר

גב' עירית אייזיק

מר יוסי אילוק

מר אביעד איצקוביץ'

גב' הילה אירום, בהצטיינות

גב' אורטל אלבכרי, בהצטיינות

גב' חן אלבק

גב' יפעת אלון

מר גיל אלוני, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' אילנית אלזם

מר מאיר אליהו

גב' מריה אלכסנדרוב

גב' דבורה אלמן

גב' עליזה אלקיים עבאדי

מר משה אמדו

גב' רות אנגל

מר הרקל אנדראוס

מר אנטואן אסחאק

גב' יערה אסיאג, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מרים אסיאג

גב' יאנה אסינגר

מר שרבל אסמיר

מר עלי אסעד

גב' רויטל אסף

גב' תמר אפיק, בהצטיינות

מר מור אפלמן

גב' אפרת אקלר

גב' זהבה ארביב

מר שמואל ארבל, בהצטיינות

מר זיו ארדי

גב' הגר ארז

שמרית ארז

מר יוסף אריאב

מר זאב ארליך

מר רועי ארליך, בהצטיינות

מר אופיר ארנון, בהצטיינות

מר רם ארנון

גב' אורית אשכנזי

מר אמיר אשל

מר טאהא אשקר

גב' שרה אתנס-העליון

מר שמואל באומצוויג

מר מוניב בדארנה

מר מוראד בדארנה

מר רושדי בדר

מר שריף בדר

גב' לירון בהרב, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר אילן בוגר

גב' יערה בוקסבאום

מר יוסי בורשט

גב' מילנה בטשב

גב' חגית ביגאוי

גב' אורית ביטון

גב' אורית ביטון

מר חיים ביטון

מר יעקב ביטון

מר שלומי ביטן

גב' אלכסנדרה ביילין

גב' אביטל בינה פולק, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' פאטמה בירו

מר וסים בירומי

מר אלון בירן

מר דובב בירן

מר ערן בכר

מר אלכסנדר בלונוגוב, כמצטיין הדיקן ללימודים

מר בועז בלט

גב' לירון בן-ארי לוי

מר יוסי בן-חמו

גב' עדי בן-נון, בהצטיינות יתרה

מר דקר בן-שאנן

מר יגאל בן אבו

גב' ורדה בן אלישע

גב' ענת בן ארי

גב' שירי בן דוד

מר ברוך בן דור

מר משה בן חיים

מר שלי בן ישי

מר שלום בן משה

גב' סטפני בן סימון

מרדכי בן שאול, בהצטיינות

מר מעוז בן שבו

חיים בן שבת

גב' סיגל בן שושן

גב' ליז בן שטרית פוגל

מר שלומי בן שטרית

צח בן שמואל

מר גבריאל בן שמעון

מר דניאל בנימין

מר מנחם בנימין

מר דניאל בנישו

מר דניאל בנקין

מר רועי בס

מר אסף בסביץ

מר טארק בסול

גב' מיכל בר-טוב

מר בועז בר יהודה

גב' אנדרה בראנו

גב' הילאנה ברבארה

גב' יוליה ברוד

גב' אסנת ברוך

גב' דנה ברוקמן

גב' יפעת ברוש

גב' סיון ברלדינו

גב' ילנה ברלין

מר ארז ברנבוים

מר אבי ברסנו

גב' גלית ברסקו-מזרחי

גב' יפעת ברקו

גב' קרן ברקו

גב' נירית ברקוביץ

מר יאיר ברקת

גב' ז'נה ברר

גב' ליאל ברשדסקי

אורלי בשן, בהצטיינות

מר הוזאם ג'ובראן

מר רג'נדרה גאיקווד

מר ישראל גאלי

גב' עדי גבר

מר עאדל גדיר

גב' אדווה גדליה, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' סוסאן גדעון

גב' גילה גואטע

גב' שרון גוטמן באומגולד

מר אהוד גול

מר איליה גולברג

גב' רות גולדמן-שלום, בהצטיינות

גב' נופר גולדמן

מר ניר גולן

גב' נטליה גוספודרנקו

גב' שרית גור

גב' קטיה גזית

גב' אפרת גילת

גב' נריה גל

מר תומר גל

גב' מיכל גמזו, בהצטיינות יתרה

מר שי גנון

מר אוהד גניס

גב' שרה גרוס, בהצטיינות

מר אלעד גרין

מר אלכס גרינבלט

מר מיכאל גרינשטיין

גב' אורנה גריץ, בהצטיינות יתרה

גב' עמית גרנות

גב' ענת גרנות

מר מיכאל גרשמן

גב' מאי דאהר

גב' גלית דאיה

מר וליד דבור

מר אביב דגן

מר איל דגן

גב' אסתי דה-פז

מר פואד דהאמשה

גב' תהל דהאן

גב' אסתר דהן, בהצטיינות

מר שמעון דהן

ברק דובדבני

גב' יעל דוברוב

מר ודים דוברומיסלין

מר אייל דוד

גב' לימור דולב

גב' כרמל דומב, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר יניב דונדה, בהצטיינות

מר יורי דונייבסקי

מר שי דורא

מר ליאור דותן

מר נמרוד דותן

מר סלימאן דחאברה

גב' סחר דיבה

מר יגאל דיין

מר יצחק דיין

מר שי דיכטר

גב' אורית דמבו

מר יהונתן דנדקר

גב' ורד דנה-טרון, בהצטיינות

גב' לירון דניאלי בר-עקב

מר ג'לאל דקואר, בהצטיינות

גב' יסרין דקואר

מר שלומי דרביש

גב' שירי האוזר

מר אליאס האשם

מר גל הדרי, בהצטיינות

מר יובל הולצמן

מר יוסי הומינר

מר עמית היימן

גב' דבי הילף

גב' טל הימן

מר גיא הירשפלד ז"ל

גב' ליבנת הפלר

מר ארנון הרמתי

גב' גלי הרפז, בהצטיינות

מר מיכאל הררי

גב' מיכל הררי, בהצטיינות

גב' סיגל הרשקוביץ

מר שי השמשוני

גב' סוהא ואכד

גב' חיה ובר-אזולאי

גב' פארס ווטפה

גב' זועבי וויאם

גב' אורית ווילסון

מר אלי וויסקופ

גב' יפעת ויטנברג-כהן

גב' קמליה ויטנר, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר אבי ויינברג

גב' אירינה וייצמן, בהצטיינות

גב' עדי וינטר

מר איתי וירוב

יובל וקס

מר רפאל ושדי

גב' ולריה ז'דוביץ

מר מנשה זאדה

גב' נילי זאהר

מר רפי זברגר

גב' גילי זולטן בן זקן

גב' אינאס זועבי

גב' זינה זועבי פאהום

מר איליה זטקובצקי

גב' יהודית זיו

מר יובל זיזי

גב' מיה זילברברג

מר מרדכי זילברשטיין

מר ירון זינמן

גב' עדי זכאי

גב' קרן זכאי

מר יואל זמוקס

גב' רוני זנד

גב' חוריה זרעיני

מר סלמאן זרקא, בהצטיינות

גב' מנאל ח'טיב

גב' אריג' חאג'

גב' מונא חאג'

מר ג'ול חדאד

גב' רנא חדאד

מר יעקב חדד

גב' אנה חולבוב

מר אוסאמה חורי

מר חיים חורש

מר מיכאל חזן

גב' קרן חזן

גב' סחר חטיב

גב' אורטל חיים

גב' אביטל חיימי

גב' רולא חילו דביאת

מר מאלכ חילף

מר עאטף חיראלדין

גב' רויטל חכם-בר און

מר אלי חכם

גב' מאיה חכמון- קדוש

גב' פאח'רה חלבי

מר קופטאן חלבי

גב' מיטל חליואה טל

גב' סיהאם חמזה, בהצטיינות

גב' מאיה חמי

גב' בלוריה חממה

גב' רדמילה חן

גב' אמנה חסאן

מר עבדאל רזאק חסן

גב' מאשה מריה חפיורסקי

גב' לימור חקק, בהצטיינות

גב' עפאף חרז-אללה

מר טל חרמוני

גב' שירה טאובה דיין, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' איריס טאיברט

מר רן (רומן) טוביאקוב

גב' נחמה טוינה

גב' אנה טולצינסקי

גב' אסתר טורקניץ

מר גיל טחן

מר יעקב טימור

מר רום טימור

גב' איריס טל

גב' דניאלה טל

גב' הדס טל

מר ישראל טל

מר מוטי טל, בהצטיינות

גב' מרים טל

מר יהונתן טנג'י

מר צביקי טסלר, בהצטיינות

מר תומר טפר

גב' אלה טרכטנברג

גב' נירית טרכטר-גת, בהצטיינות

גב' נטליה טרנופולסקי

מר אבי טרקיי

גב' רנא יאור

גב' נטליה יבדש

גב' מיכל יגר

גב' סיגלית יהודאי

גב' מור יואלס

גב' שירה יובל אדלר, בהצטיינות יתרה

גב' עידית יוגב, בהצטיינות

מר תומר יודלביץ

מר יצחק-איציק יוחנן

מר יהודה יוחננוף, בהצטיינות

מר יורם יוסף, בהצטיינות

גב' מישלין יוסף

מר מנחם יוסף

מר דמיטרי יורין, כמצטיין הדיקן ללימודים

מר ענבר יזהר

גב' רים יחיא

מר גל ינאי

מר צחי יסמעני

גב' אושרת יעקב

גב' נורית יעקב

גב' נירה יעקוביאן

מר גילי יפהר-פלדמן

מר יוסף יצחקי

מר שחר יצחקי

גב' שריתה ישעיה

גב' נירית ישראלי

מר שלום שי ישראלי

מר יצחק יתח

גב' רוית כהן-מורן

מר שלומי כהן-נאה

מר אבי כהן

מר אבישי כהן

מר אברהם כהן

מר אורי כהן, בהצטיינות

מר אילן כהן

גב' אליזבט כהן

גב' אסתי כהן

מר יוסי כהן

מר ירון כהן

מר ליאור כהן

גב' מרים כהן

גב' רונית כהן

גב' רותי כהן

מר שלמה כהן

מר שמעון כהן

רן כהנא

מר בועז כוינה

מר הלאל כיאל

גב' מיטל כנורי

גב' אורלי כנפי, בהצטיינות

גב' מיכל כספי

מר גולן כראדי

מר מוחמד כתאנה

מר שי כתב

גב' ענת לאור

מר ניר לב-ארי, בהצטיינות

מר קונסטנטין לב

מר דביר לביא

גב' נועה לוביאניקר, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' אינסה לובין

מר אושרי לוגסי

גב' לימור לוגסי

מר אילן לוטן

גב' גילי לוטן, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר אביב לוי

מר אריה לוי

מר אשר לוי

מר גדי לוי

גב' דקלה לוי

גב' הילה לוי

גב' יפה לוי

גב' לילך לוי

מר רועי לוי

מר שמעון לוי

גב' אלונה לוינטל

מר ויני לוסטטר

גב' צופית לופו

גב' שירי לזר

גב' אורין ליאור, בהצטיינות

גב' אורית ליבל

גב' אלכסנדרה ליבנה, בהצטיינות

גב' מעין ליבנה

מר יוסף מאיר ליברמן

מר רונן ליברמן

גב' יוליה לישצינסקי

גב' לנה למפרט

גב' נירית לפל וינגרטן, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' חולוד מאדי

מר אליעד מאור

גב' שירן מאור

גב' ליאת מאירסון

מר אבישי מועלם

מר נעם מור

עידן מורג

גב' אתי מורד

גב' ליאת מורן

גב' רינה מזאוי, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' זיוה מזור

גב' טלי מזור

גב' הדס מזרחי - יזהר

מר טל מזרחי

מר עודד מזרחי

גב' לינה מיסוצ'ניק

מר אלדד מירון

מר אפרים (אפי) מישוב

גב' אילנה מכור

מר ליאור מלובני

גב' איריס מלך

מר אשר מלכא

מר אלי מלכה

מר דותן מלכה

מר דני שאול מלסה

גב' נעמה מלצמן

גב' אביאלה ממון

מר יוסי ממן

גב' טטיאנה מן מישלובסקי, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' רנא מנסור

מר אלכסנדר מנצקנוב

מר ניסן מנשה

גב' שני מסד, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' ענבל מעודד

גב' אורטל מעוז, בהצטיינות

גב' לירון מפגאוקר

גב' ליאת מץ, בהצטיינות

מר יצחק מצורי

מר דארן מרגולין

גב' ריבה מרגלית, בהצטיינות

גב' אילת מרדכי

מר סאלח מריד

גב' רות מרימוביץ

מר עזיז מריסאת

גב' נילי מרקוביץ-פיינסוד

מר פז מרקשטיין, בהצטיינות

מר דורון משה

גב' מירב משה

גב' רחלי משה

גב' עולא נבואני

מר דסה נגוסה

מר נחשון נגלר

מר נח נדלר

גב' נתיבה נהרי רייבי

גב' יעל נוה, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מירה נווה

מר נעם נוימן, בהצטיינות

גב' דרורה נחום, בהצטיינות

גב' נגה ניב

מר אליאח ניניו

גב' טובה ניסבוים

מר ברוך ניר

גב' אלוירה נמץ, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' פח'רייה נעאמנה

גב' שירן נעמן

מר דניאל נתיב

מר דוד סבח

גב' אריג סבייח נסאר

גב' רונית סגל

מר אסעד סובח

גב' שרה סויסא

מר רון סולומון

גב' מריה סוצ'קוב

גב' ענת סורקיס

גב' שרית סייג

גב' לאורה סיידל

מר אלדד סימון, בהצטיינות

מר מרק סיפל

גב' יעל סלומון, בהצטיינות

מר גל סלונים, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' לימור סלע

מר יונתן סלעי

מר אלכסנדר סלפצ'וק

מר בועז סמוכה

גב' רומית סמסון

גב' בסמה סעד

גב' דיאנא סעדי

מר נאזם סעיד

גב' חיה סרהנגי

גב' מורן סרוגו

גב' ג'ינה סרור

מר אמיר סרי, בהצטיינות

גב' רונית סרי

מר איאד עבאס

גב' רבאב עבאס

מר ג'יריס עבדו

מר צבי עדן

גב' ראודה עואודה

גב' אסנת עוגן

גב' איריס עופרי

מר איתמר עופרי

מר רג'ב עותמאן

גב' קרן עזר ברנובן

מר חיים עזרן

גב' מירב עטר

מר אמנון עין דר

מר מוופק טאלב עיסאוי

מר פוזי עלי

מר ערן עלמני

גב' ענבל עם - שלם

גב' זהבה עמית

גב' רינת ענבר

מר עבדאלראוף עראבה

מר עלא עראידה

גב' מרים עראף

גב' דורית ערמן

גב' שרי ערן-הרשקוביץ

גב' אורה עשת - בחנוף

מר הזאר פאעור

גב' ליאת פביאן-זקס, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר טל פדר, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' נעמי פולק

גב' קים פונג

מר מייקל פופילס

מר עדי פוקס, בהצטיינות

גב' הילה פורת

גב' שיפי פורת

גב' נועם פז

מר יניר פיגוביץ

גב' מאשה פיגלין

גב' ענת פיזוב

גב' אילנית פיטרושקה

גב' אפרת פייביש

גב' הלנה פייטלסון

מר צביקה פייראיזן, בהצטיינות

מר אסף-משה פילה

גב' איה פילוסוף לוי

מר יצחק פיניאן

מר אריאל פינקו

מר אהרון פינקלשטיין

מר אריה פיפק

גב' ארנה פישר

גב' מיכל פישר, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' דורית פלג

מר רווה פלד

מר רמי פלח

גב' סיגל פרבר

גב' ליאת פרבשטיין

גב' לירז פרוינדליך

גב' מיה פרומרמן

גב' אליאנה פרח

גב' חנית פרטוש סבן

גב' חן - יולנדה פרי

גב' קטי פרי

גב' מיטל פרל

גב' אולגה פרלמן, בהצטיינות

מר אלעד פרנס

גב' יוליה פרס

מר אילן פרץ

מר דוד פרץ

גב' מיטל פרקש

גב' אלה צ'בנו

גב' תמי צאצאשוילי

גב' יוליה צבטקוב, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר אריאל צביאלי, כמצטיין הדיקן ללימודים

מר אברהם צדוק, בהצטיינות

גב' בר צורף

מר אילן ציזיק

גב' פנינה צייזלר

מר יוסף-מאיר ציירי

מר רן צרפתי

גב' עפרה קארו, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר יבגני קגנוביץ'

מר משה קדוסי

גב' שרית קדרון

מר אייל קהתי

מר טיו הואט קו, בהצטיינות

גב' יוליה קובלנקו

מר שי קובנטור

גב' נטליה קוזורמן

גב' דוידה קוטשר, בהצטיינות

מר משה קונינסקי

גב' דאפי קוניס

גב' אלה קוניקוב, כמצטיינת הדיקן ללימודים

מר נדב קוסטינר

מר עידן קופלר

גב' נטלי קופרמן, בהצטיינות

גב' רויטל קוריאט

מר גרי קורן

גב' הגר קורן

מר שאולי קזז

מר יאסר קחיז

גב' ענבאל קיזל

מר גילורם קילקוס

גב' ענת קינן

גב' יהודית קינרייך

מר יובל קיסוס

גב' ענבל קלמר

גב' עינת קלרטג

גב' אורלי קמין

גב' קרן קנזי

גב' לירון קנטי, בהצטיינות

מר יוסף קניג

גב' בת אל קפלון

מר אליהו קצנלנבוגן

גב' סחר קראקרה

גב' אילנה קריימר בנדיקט

מר עופר קרן

גב' טטיאנה קרפצ'ן-לנדא

גב' דפנה רביבי שפי

גב' דינה רבינוביץ

מר עמיעד רבינק

מר תומר משה רגב

גב' סמירה רדא

גב' אנה רדומיסלסקי-גינזבורג

גב' חן רוב

מר אייל רובין, בהצטיינות

מר יורם רובין

גב' פז רוה

מר שלומי רווח

גב' טליה רוזיק

גב' איריס רוזן

גב' רוני רוזנבוים

מר אליאב רוזנברג

מר דניאל רוזנברג, כמצטיין הדיקן ללימודים

מר רומן רוזנגורט, בהצטיינות

גב' מיה רוזנטל

מר אביב רוזנפלד

מר צבי רוזנצויג

גב' אורלי רוט

מר אביעד רוטבוים, בהצטיינות

גב' אורלי רויכמן, בהצטיינות

גב' מיכל רומם

גב' יעל רון

מר ניר רוסטוקר, בהצטיינות

גב' מלי רז-נתן

גב' רוני רז

מר רון ריטר

גב' ליאת רייבי, בהצטיינות

גב' חן ריידר, בהצטיינות יתרה

גב' שרון רמון

מר אסף רמות, בהצטיינות

מר דרור רצבי

מר תומר שבי, בהצטיינות

גב' חדוה שבת

גב' ליאת שדה, בהצטיינות

מר ענבר שדה

גב' הדס שוורץ

גב' הדס שוורצמן

גב' איילת שולץ

גב' מירי שורצולד, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מיכל שושן

מר איתמר שחר, בהצטיינות

מר חמדי שחר

מר אוהד שטרן

גב' אלישבע שטרן

מר מיכל שטרן

גב' סיגל שטרן

מר בני שיק

מר יגאל שירי

גב' אדיטה שכטר

גב' הדס שליט -צפריר, בהצטיינות

מר סרגיי שמבורסקי

גב' יעל שמלצר

גב' אורטל שנבל, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מיכל שנהב

גב' איריס שנירר

גב' סבטלנה שנקר

מר אולג שפיץ

מר אלכס שפרן-פבלוצקי

מר בן שר

מר מור שרביט

גב' קרן שרון

מר רועי שרייבר

מר אילן שריקי

מר אהוד יהודה שרפי

גב' הדסה שרשבסקי

מר משה ששון, בהצטיינות

מר סיני ששון

גב' עינבל תורג'מן - שאמלי

מר דוד תורג'מן

מר עמית תירושי

מר אלון תמיר, בהצטיינות

גב' גליה תנאי, בהצטיינות

פקולטה למדעי הרווחה והבריאות

מר מוחמד אבו סיאם

גב' האלה אבו עיד

מר מוסטפא אבו רג'ב

גב' נוהא אבוקיאס

מר מאג'ד אגבאריה

גב' איילת אהרוני - רביד

גב' שרון אוטולנגי - רוט

גב' איילת אור

גב' רויטל אורדן עמר

מר דמיאן אט

מר שמואל אטיאס

גב' רוית אטלי

גב' לימור אלבו

גב' גל אלגר

גב' תמר אלוני מזרחי

גב' הילה אלמוג

גב' אסיה אלפרוביץ

גב' הגר אלקיים

גב' רשא אמארה

גב' עדינה אנגלרד

גב' מרינה אפרתי

מר תומר ארמה

גב' אמירה אשקר

גב' ענת בארי

גב' רים בדארנה סלימאן

גב' מאיה בוטארה

מר אראל בוצ'ינסקי

גב' רינה בורושוק

גב' סבטלנה בזיליאנסקי

מר זיו ביטון

גב' תמי בלדב, בהצטיינות

גב' דורית בלשן-רדעי

גב' זהר בן- אמיתי

גב' אורלי בן-סימון

מר טל בן-עמי

גב' איה בן אליעזר

גב' עדי בן ארי

גב' מגי בנר

גב' זהר בר-און

גב' מירב בר יואב, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' עינב ברוק

גב' שני ברזילאי, בהצטיינות

מר גבע ברזילי

מר אילנה בריף

מר יאסר ברכאת

גב' חוה ברניב

גב' ולרי ברש

גב' מונא ג'וזין

מר איל גבע

גב' שירן גדעוני, בהצטיינות

גב' טלמור גולדשטיין

גב' ליעד גולומב

גב' יעל גולן, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מיכל גופר-בן עמי

גב' בר גלבוע, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' ענבל גלדר

גב' שני גליקמן

גב' רעות גלעד

מר בלאל גנאים

גב' נעה גפן

גב' נעמי גרואג פרי-אור

גב' אסתר גרוספלד

גב' אורלי גרינבוים

גב' דורית גרינברג, בהצטיינות

גב' נגה גרינברג

גב' סתוית גרינולד

מר אלכסיי דבורקין

גב' רולא דהאמשה סולימאן

גב' אילנה דובובי, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מירב בר יואב, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' מרינה דונסקוי

מר אנדריי דונץ

גב' יעל דורון

גב' דינה דורני

מר עלי דיאב

מר גיא דנן

גב' ענת דנן

גב' סוהיר דקסה-חלבי

גב' ענבל דרוקמן-שורץ

מר אורן דרעי, כמצטיין הדיקן ללימודים

גב' הדס הובר- בן שושן

גב' אלהאם הלון

מר ברק הר לב

גב' ניצן הרטל, בהצטיינות

דר' הדס הרמתי, בהצטיינות

גב' אטי עטרת הרץ, בהצטיינות

גב' טל הרשקו

מר כפיר וגמן

גב' אורלי וולך

גב' קמיליה וולנר, בהצטיינות

גב' זהר ויזל-קופמן

גב' אירנה וילנקין

גב' חגית ויס

גב' טליה ויסברג

גב' פרח וסקר

גב' כרם ורסנו-מור, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' קרין ורצקי-וולק

גב' תמר ורשבסקי

גב' דורית זהבי

גב' שרית זוריסט

גב' אורה זיגלמן

גב' סוהיר תיריזייה זיתון

גב' מלי זלוביץ

גב' סמירה זעאתרה

גב' נסרין ח'ורי

גב' ערין ח'טיב אל עבאסי, בהצטיינות

מר עמיר ח'מיס

מר נשאת חאג

גב' סמאח חאיכ

גב' דינה חבושה

מר ג'ורג' חביב, בהצטיינות

גב' שהנאז חבשי מרעי

גב' סמיה חדאד

גב' אירינה חולודנקו

גב' אליזבת חורי - חאג'

גב' ג'ני חיימוביץ

גב' מרינה חייפץ

גב' רנא חילו חאג'

גב' מארי חלאק

מר חמוד חמוד

גב' לימור חן (חנוכה)

גב' הילה חן

גב' עדנה חן

גב' הילה חסון

גב' ספאא חרבאוי

מר יותם טולוב, בהצטיינות

גב' נלי טורצין

גב' הילה טיילור

גב' איריס טנהאוזר

גב' אסתר יאסו

גב' אילנה יוחננוב

גב' ליאת יוסף

גב' עפרה יחזקאלי

גב' אמירה יחיא

גב' איילה יעקב

מר איאד כבהה

גב' מרב כהן-שלו

גב' ויקי כהן, בהצטיינות

גב' קטי כהן

גב' אורית כהן קסטל, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' קרן כהן

גב' שירלי כהן

מר וחיד כעבייה

גב' נעמה כץ

גב' עינב כץ

גב' נעמי כרמי

גב' לירון לאמאש, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' קרן לביא

גב' רויטל לביא

גב' גליה לבנוני

גב' אורטל לוי אלון

מר יואב לוי

גב' רחל לוי

גב' רחל לונדון וייסברט

גב' הילה לוסטיג, כמצטיינת הדיקן ללימודים

גב' עדי לי-רן

גב' עדי ליבוביץ

מר טל ליבק

גב' אביטל ליברמן, בהצטיינות

גב' יעל ליימן

גב' רקפת לרר

גב' רנאטה מאירסון

גב' עירית מודן

גב' ימית מוסאי

גב' שורוק מוראני

גב' יבגניה מורייניס

גב' אלנה מושייבה

מר אליאס מח'ול

גב' אמל מחאמיד

גב' נורית מי-דן

גב' חגית מידן

גב' ריטה מיכאיל

גב' כרמית מיכאלי, בהצטיינות

גב' נירית מיכאלי, בהצטיינות